Qik

Qik dla BlackBerry

Wideo transmisja na żywo z Twojego BlackBerry

Qik to program do udostępniania wideo w czasie rzeczywistym. Teraz możesz filmować kamerą w telefonie i jednocześnie emitować materiał wideo w internecie. Aby używać Qik należy zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu otrzymasz konto i adres... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty lecz bardzo zaawansowany
  • Wiele opcji

Wady

  • Zużywa dużo pamięci
  • Jest w fazie rozwoju

Doskonały
9

Qik to program do udostępniania wideo w czasie rzeczywistym. Teraz możesz filmować kamerą w telefonie i jednocześnie emitować materiał wideo w internecie.

Aby używać Qik należy zarejestrować się w serwisie. Dzięki temu otrzymasz konto i adres strony, gdzie widoczna będzie Twoja transmisja na żywo. Teraz wystarczy połączyć się z Internetem i rozpocząć nadawanie strumienia wideo z telefonu.

Qik ma wiele opcji umożliwiających spopularyzowanie Twojej transmisji wideo poprzez Facebook, Twitter lub YouTube. Możesz również ujawnić swoją lokalizację przy pomocy GPS oraz pozwolić na dodawanie komentarzy przez widzów.

Jeśli chcesz udostępnić widok z Twojej kamery w telefonie dla całego świata, pobierz Qik. Potencjalne możliwości są ogromne - możesz nadawać w Internecie lokalny mecz piłkarski lub koncert wschodzącej legendy rocka w pobliskiej remizie strażackiej.

Najczęściej pobierane Wideo na blackberry

Qik

Download

Qik Alpha 0.1.15

Opinie użytkowników o Qik

Sponsorowany×